Tenis Újezd nad Lesy "Tenisová škola TK TOLA"

Informace o klubu

Adresa klubu
Veletovská 2358,
19016 Újezd nad Lesy
E-mail
Info@tktola.cz
Telefon
720380800
Kontaktní osoba
Tomíška Ondřej
Region
Praha

zdroj informací: https://www.cztenis.cz/

Počet tenisových kurtů

Letní kurty
4
Zimní kurty
2

zdroj informací: https://www.cztenis.cz/

Přihlásit tenistuZjisti více o metodice

O tenisovém klubu

Pražský klub Tenis Újezd nad Lesy se nachází v malebné krajině města Praha v blízkosti přírodního parku Klánovice-Čihadla. Tenisový klub disponuje celkem 4 antukovými tenisovými kurty pro letní období a v zimním období 2 kurty pod přetlakovou nafukovací halou. Díky nové nafukovací hale mají hráči zaručen celoroční provoz. K lepší orientaci v rezervaci kurtů slouží zcela nový rezervační systém, který hráčům usnadní komunikaci ohledně rezervace tenisového kurtu. Nově otevřený tenisový klub dále nabízí návštěvníkům tenisové lekce pro dospělé a děti, vyplétání tenisových raket, půjčovnu a prodej tenisového vybavení a potřeb. Nově otevřené bistro pomohlo tenisovému klubu v rozvoji i po stránce závodního tenisu a díky pohostinství může tenisový klub Újezd nad Lesy pořádat celostátní tenisové turnaje pod hlavičkou Českého tenisového svazu pro mládež i dospělé.

Tenis pro děti

V tenisovém klubu Újezd nad Lesy provozuje dětské tenisové tréninky Tenisová škola TK TOLA. Děti jsou v tenisové škole vítany již od 4 let a zájemci o tenis z řad dětí jsou poté rozděleny do menších skupinek dle výkonnosti a věku. Náplní dětských tenisových tréninků je výuka základní tenisové techniky a pravidel pro danou věkovou kategorii, pohybové dovednosti, kondiční cvičení formou her a soutěžení.

Během letních prázdnin pořádá Tenisová škola TK TOLA tenisové kempy, které poskytují celodenní péči o hráče. Tenisový kemp je vhodný jak pro nejmenší děti od 4 let bez žádných tenisových zkušeností, tak pro pokročilé a závodní děti až do 18 let. V rámci celodenního programu je dětem poskytnuta výuka tenisu 2x denně, sportovní hry, společenské hry, občerstvení a pitný režim, a doplňkové aktivity.

224247104_1619495788255119_5453174125172799942_n.jpgres.jpgres2.jpg

Trenérský tým

Kluby v okolí

  • TENIS Klánovice "Tenisová škola TK TOLA"

    V pátém 521, 19014 Praha 9-Klánovice

    Více informací