TK Semily

Informace o klubu

Adresa klubu
Jiráskova,
51301 Semily
E-mail
m.krajic@seznam.cz
Telefon
702013467
Kontaktní osoba
Mgr. Krajíc Martin
Region
východočeský

zdroj informací: https://www.cztenis.cz/

Počet tenisových kurtů

Letní kurty
5
Zimní kurty
0

zdroj informací: https://www.cztenis.cz/

Přihlásit tenistuZjisti více o metodice

O tenisovém klubu

Tenisový klub Semily vznikl začátkem minlého století, tedy v roce 1928 pod názvem Lawn - Tenisový odbor S.K. Semily. První kurty byly pískové. Postupně si samotní členové klubu vybudovali areál až do současné podoby. Aktuálně tenisový klub disponuje 5 tenisovými kurty, klubovnou se šatnami a přírodním koupalištem zvané "Plivátko".

V tenisových soutěžích pod hlavičkou ČTS klub reprezentují 2 družstva dospělých, 2 družstva veteránů, 1 družstvo veteránů ve čtyřhrách (55+) a v individuálních soutěžích dorostenci a žáci.

Tenis pro děti

Tenisová škola pod vedením šéftrenéra vítá děti od 5 let. Cílem tenisové školičky je všestranný rozvoj pohybových schopností a dovedností malých tenistů a získání základů tenisové techniky. Dětské tréninky probíhají v menších skupinkách, pro starší hráče je možnost trénovat i individuálně. Trénink je veden hravou a zábavnou formou s využitím speciálního vybavení pro minitenis a babytenis jako jsou minisítě, odlehčené tenisové míčky, odlehčené dětské rakety, a další pomůcky podporující zájem dětí o sportování a tenis.

V letních měsících, když neprobíhají organizované tenisové dětské tréninky, trenéři pořádají tenisové příměstské kempy a jiné aktivity pro děti.

Kapacita tenisové školy je omezená, neváhejte tedy a přihlaště se ještě dnes.

sem1.jpgsem2.jpgsem3.jpg

Trenérský tým