TK Rochlice Liberec

Informace o klubu

Adresa klubu
Na Žižkově 1080/40a,
46006 Liberec 6
E-mail
tkrochlice@gmail.com
Telefon
777269458
Kontaktní osoba
Kopáčiková Michaela
Region
severočeský

zdroj informací: https://www.cztenis.cz/

Počet tenisových kurtů

Letní kurty
6
Zimní kurty
3

zdroj informací: https://www.cztenis.cz/

Přihlásit tenistuZjisti více o metodice

O tenisovém klubu

Tenisový klub Rochlice se nachází v příjemném a klidném prostředí nedaleko centra Liberce. K dispozici je 6 venkovních antukových kurtů, dětský mini kurt, cvičná stěna, hřiště na beach volejbal a dětské hřiště. V zimní sezóně jsou k dispozici 3 antukové kurty v přetlakové hale.

Okolí Liberce i město samo skýtá množství příležitostí k nejrůznějším sportům. K rekreačnímu sportování se využívá okolních hor, jež vytvářejí ideální podmínky zejména pro turistiku, cykloturistiku nebo běh na lyžích. Na Ještědu je vybudován sportovní areál určený pro sjezdové lyžování, běh na lyžích a skoky na lyžích. Liberečtí sportovci mají zastoupení v nejvyšších republikových i mezinárodních soutěžích. Nejúspěšnějšími sporty jsou volejbal, fotbal, lední hokej, florbal, basketbal, házená, orientační běh, karate, lyžování a judo.

Tenis pro děti

Tenisová škola poskytuje tréninkové jednotky pro všechny věkové i výkonostní kategorie dětí. Dětské tréninky probíhají buď formou individuální nebo skupinovou (max 4 děti). Do tréninkového procesu se přijímají děti od 4 let a trenéři se soustředí především na jejich pohybový a koordinační rozvoj. U věkové skupiny minitenisu (5-7 let) je hlavním úkolem rozšíření základního pohybového aparátu a základy tenisové techniky. V kategorii babytenisu (8-9 let) se trénink více specializuje na tenisovou a fyzickou přípravu na normálně velkém kurtu s pomůckami pro kategorii babytenis. Během letních prázdnin pořádá tenisová školička jak příměstské tenisové kempy, tak i tenisové soustředění.

284138418_10160170280542421_4895.jpgimg_3037.jpglogo.png

Trenérský tým

  • KM

    Kopáčiková Michaela

    Trenér tenisové školy

    telefon: 724 953 482

Kluby v okolí