TK Pelhřimov

Informace o klubu

Adresa klubu
K tenisu 1741,
39301 Pelhřimov
E-mail
luviksro@seznam.cz
Telefon
777 211 318
Kontaktní osoba
Jaroslav Straka
Region
jihočeský

zdroj informací: https://www.cztenis.cz/

Počet tenisových kurtů

Letní kurty
8
Zimní kurty
2

zdroj informací: https://www.cztenis.cz/

Přihlásit tenistuZjisti více o metodice

O tenisovém klubu

Tenisový klub Pelhřimov je sportovně - zábavní centrum pro všechny, kteří chtějí svůj volný čas trávit aktivně. Sportovní areál nabízí svým návštěvníkům profesionální zázemí pro tenis. Hráčům jsou k dispozici 2 tenisové kurty s umělým povrchem v pevné hale a 8 venkovních antukových kurtů. Hráči dále mají k dispozici profesionální trenérský tým, tenisový servis s půjčovnou tenisového vybavení a prodej tenisového zboží. Pro nejmenší je připravena baby školička.

Tenis pro děti

Děti jsou do tenisové školičky vítany od 4 let. Cílem tenisové školičky TK Pelhřimov je všestranný rozvoj pohybových schopností a dovedností malých tenistů a získání základů tenisové techniky. Dětské tréninky probíhají v menších skupinkách, pro starší hráče je možnost trénovat i individuálně. Trénink je veden hravou a zábavnou formou s využitím speciálního vybavení pro minitenis a babytenis jako jsou minisítě, odlehčené tenisové míčky, odlehčené dětské rakety, a další pomůcky podporující zájem dětí o sportování a tenis.

V letních měsících, když neprobíhají organizované tenisové dětské tréninky, trenéři pořádají tenisové příměstské kempy a jiné aktivity pro děti.

pel1.jpgpel2.jpgpel3.jpg

Trenérský tým