TK Oáza Říčany "Pliskova Tennis Academy"

Informace o klubu

Adresa klubu
V Chobotě 2112,
25101 Říčany
E-mail
kallmunzerova@pliskovatennis.academy
Telefon
323 601 170
Kontaktní osoba
Natálie Kallmunzerová
Region
středočeský

zdroj informací: https://www.cztenis.cz/

Počet tenisových kurtů

Letní kurty
6
Zimní kurty
3

zdroj informací: https://www.cztenis.cz/

Přihlásit tenistuZjisti více o metodice

O tenisovém klubu

OÁZA ŘÍČANY je kongresový a sportovní areál umístěný v malebné přírodě na okraji města Říčany, kousek za východní hranicí Prahy. V areálu se nachází kvalitní restaurace s terasou, kongresové centrum s několika velikostmi školicích prostor, venkovní i vnitřní tenisové kurty, plážový volejbal s bílým pískem, dětské hřiště, venkovní bazén a ubytování v podobě útulných komfortních bungalovů. Můžete zde strávit příjemnou relaxační nebo sportovně laděnou dovolenou ve dvojici nebo s rodinou. Pro firmy a společnosti je připraveno veškeré potřebné zázemi pro prezentace, školení a firemní večírky nebo team-buildingové akce.

V areálu OÁZA ŘÍČANY dominuje mezi sporty tenis. Díky 8 venkovním antukovým dvorcům a 3 dvorci v pevné hale s tvrdým povrchem Rebound Ace se mohou tenisu věnovat hráči všech věkových i výkonnostních skupin. K dispozici je tým profesionálních trenérů. Během celého roku zde pořádáme turnaje pro děti a mládež pod hlavičkou Český tenisový svaz, ale také profesionální a firemní turnaje na klíč.

V roce 2022 Karolína Plíšková (bývalá světová jednička WTA a finalistka Wimbledonu) představila tenisové klub Oáza Říčany v novém "brandu" za pomoci partnera Českého tenisového svazu MONETA Money Bank.

Úspěchy TK Oáza Říčany

Aneta Laboutková (titul mistryně České republiky ve dvouhře v roce 2022)

Tenis pro děti

Tým profesionálních trenérů celoročně zajišťuje v rámci tenisové školy jak individuální tréninkové lekce pro děti a mládež ve věku 4-18 let, tak i skupinové tréninky. Během letních měsíců je tenis pro děti zajištěn formou příměstských táborů. Příměstský tenisový tábor je určen dětem, které mají rády pohyb a zábavu. Díky pestrému programu si na své příjdou i začátečníci. Dětem je nabídnuta například jízda na kole, výuka tenisu, stolní tenis, badminton, pétanque, různé zábavné a sportovní hry (včetně přehazované na hřišti pro plážový volejbal).

Výuka v zimě probíhá na vnitřních kurtech v pevné hale a je vhodná jak pro děti, které se chtějí naučit jenom základům tenisu, tak i pro ty, kteří chtějí hrát tenis intenzivněji a stát se členy závodních družstev v Oáze. Na „zimní“ tenisovou školu navazuje v polovině dubna 2023 „letní“ tenisová škola, která probíhá na venkovních antukových kurtech.

288277498_7693752814032029_8102116615559457788_n.jpgoaza-ricany-sport-areal-04.jpgoaza-ricany-sport-areal-dron.jpg

Trenérský tým