TK Mnichovo Hradiště

Informace o klubu

Adresa klubu
Klášterská 1487,
29501 Mnichovo Hradiště
E-mail
pa-h@post.cz
Telefon
728886979
Kontaktní osoba
Pavel Hron
Region
středočeský

zdroj informací: https://www.cztenis.cz/

Počet tenisových kurtů

Letní kurty
6
Zimní kurty
2

zdroj informací: https://www.cztenis.cz/

Přihlásit tenistuZjisti více o metodice

O tenisovém klubu

Vzhledem k velikosti středočeského města Mnichovo Hradiště ležícího blízko Mladé Boleslavi, řadíme tenisový klub k top sportovnímu vyžití ve městě. Tenisový klub TK Mnichovo Hradiště nabízí sportovní vyžití jak pro začátečníky tak i závodní hráče, včetně dětí. V rozsáhlém areálu mají hráči možnost využívat 6 venkovních tenisových kurtů a 2 kurty v zimní halové sezóně. Areál dále poskytuje návštěvníkům možnost pořádání dětských oslav, firemních turnajů, společenských akcí. V závodní sféře pořádá tenisový klub mnoho mládežnických i dospělých turnajů pod hlavičkou ČTS.

Tenis pro děti

Program dětského tenisu v TK Mnichovo Hradiště je nabízen v rámci tenisové školy a školičky pro nejmenší hráče. Dětské tréninky běží po celý rok a jsou sestaveny pro děti již od 4 let. Součástíi tenisové školy a školičky je dětem nabízeno mnoho doprovodných akcí jako jsou tábory, turnaje, soustředění, hry a teambuilding. Dětské tenisové tréninky jsou mimo výuky samotného tenisu také zaměřeny na celkový pohybový rozvoj dítěte s respektováním věku a výšky. Výuka probíhá zábavnou formou s využitím sportovních pomůcek.

Během letních prázdnin je pro děti připraven bohatý program ve formě soustředění, turnajů a příměstských kempů. Tenisové kempy jsou vhodné pro začátečníky, pokročilé i závodní hráče. Náplní kempů jsou tenisové tréninky, sparingy, kondiční a pohybová cvičení, doplňkové sporty, celokempová hra, výlety na kolech a wakeboard.

res.jpgres1.jpgres2.jpg

Trenérský tým

Kluby v okolí

  • LTC Mladá Boleslav z.s.

    Štěpánka 28, 29301 Mladá Boleslav

    Více informací
  • TK Sportcentrum Mladá Boleslav

    Bezděčín 89, 293 01 Mladá Boleslav

    Více informací