Open Tennis Club "TK Brozany"

Informace o klubu

Adresa klubu
Na Průhonu 304,
411 81 Brozany nad Ohří
E-mail
info@opentennisclub.cz
Telefon
776250085
Kontaktní osoba
Cipro Michal
Region
severočeský

zdroj informací: https://www.cztenis.cz/

Počet tenisových kurtů

Letní kurty
2
Zimní kurty
2

zdroj informací: https://www.cztenis.cz/

Přihlásit tenistuZjisti více o metodice

O tenisovém klubu

Sportovní oddíl Open Tennis byl založen v roce 2016, je tedy v tenisovém prostředí braný za nováčka. Je to rodinný klub, který se každým dnem rozrůstá co do členské základny, tak i prostor pro sportování. Důvodem vzniku sportovního oddílu byla možnost domácích hráčů reprezentovat svou "Open" rodinu. Vizí představitelů klubu je postupně vybudovat kvalitní a profesionální zázemí pro nejlepší tenisové hráče různých věkových kategorií. Dobří tenisté se nemusejí vychovávat jen ve velkých tenisových areálech, ale lze to i v menších rodinných klubech, které dělají tenis s láskou a vášní ke sportování. I za krátkou dobu svého trvání se klub řadí do TOP 3 tenisových klubů středních Čechách a je považován za nejúspěšnější klub v regionu.

Další rozvoj tenisového klubu by měl vést do výstavby sportoviště Open Center v Unhošti. Tenisový klub v Brozanech je jedním z míst působení Open Tennis Clubu.

Zajímavostí tenisového oddílu je charitativní práce šéftrenéra Michala Cipra, který založel nadační fond OPEN HELP. Open Help nadační fond pomáhá sirotkům na Srí Lance. Díky poskytnutým financím dostanou děti na Srí Lance vybavení do školy, oblečení, boty a psací pomůcky. Cílem projektu je shánět finanční prostředky a dopřát sirotkům lepší život a poskytnout jim možnost vzdělání.

Tenis pro děti

Děti jsou do Open Tennis clubu vítáni již od 4 let. Dětské tréninky jsou vedeny kvalifikovanými trenéry s dávkou zábavy, her, soutěžení a utužováním kolektivu. V rámci fungování tenisového oddílu se trenéři snaží o návrat klubismu zpět do sportovní společnosti a s ním spojených hodnot. Týmový duch, kladný vztah ke sportování a soutěžení, utváření přátelství, a podpora jeden druhého jsou přední hodnoty výchovy mladých tenistů. Své místo naleznou v klubu jak začátečníci, tak i pokročilí každého věku a tenisové úrovně.

Open Tennis Club Pravidelně organizuje letní tenisové kempy (místa konání: Velké Dobré, Brozany), společné akce jako je "Závěrečná" (zakončení sezóny) a Mikulášská besídka.

Tenisová škola pod vedením šéftrenéra Open Tennis Club Michala Cipra byla v TK Brozany nad Ohří byla zavedena roku 2021.

300570682_577249657436684_4797206904855087693_n.jpgres1.jpgres1br.jpg

Trenérský tým