Tenis Tábor

Informace o klubu

Adresa klubu
Václava Soumara 3039,
39003 Tábor
E-mail
v.andres@email.cz
Telefon
773 930 669
Kontaktní osoba
Andres Vít
Region
jihočeský

zdroj informací: https://www.cztenis.cz/

Počet tenisových kurtů

Letní kurty
7
Zimní kurty
6

zdroj informací: https://www.cztenis.cz/

Přihlásit tenistuZjisti více o metodice

O tenisovém klubu

Jsme poměrně mladý tenisový klub, který se nachází vedle zimního stadionu v Táboře.

Slavnostní otevření se konalo dne 29.září 2004.

Pevná tenisová hala je postavena z ocelové konstrukce s opláštěním sendvičovým systémem. Hala je vybavena kvalitním osvětlením a vytápěna tmavými infrazářiči. Zázemí haly je zděné a najdete v něm šatny, sprchy, wc, a stylový sport bar. Dále v areálu je nafukovací hala venkovní kurty a 1 kurt s kobercovým povrchem.

Od zimní sezony 2017/2018 je hráčům a příznivcům tenisu k dispozici nová čtyřplášťová nafukovací hala na 3 kurty s kobercovým povrchem Jutagrass. Jde o zcela novou a nejmodernější nafukovací halu, která je momentálně dostupná na trhu.

SPORTOVNÍ AREÁL

3x venkovní antukové kurty

1x venkovní multifunkční kurt s odrazovou stěnou

Pevná hala 3x kurt (1 kurt se pravidelně upravuje na 4 badmintonové kurty)

Nafukovací hala 3x kurt – celoroční provoz

Sport barTenisová škola Tenis Tábor

Jsme nová tenisová škola na dvorcích Tenisu Tábor. Trénujeme celoročně zájemce o tenis od předškolních dětí až po dospělé, od začátečníků a závodních hráčů až po vrcholové hráče a zájemce o studium v USA. Naše tenisová škola je ideálním místem nejen pro seznámení se s tenisem a jeho zdokonalením, ale určitě zde najdete také i nové kamarády. Posláním tenisové školy je přispívat k rozvoji rekreační i výkonnostní sportovní aktivity občanů města Tábora a jeho okolí.

Máme velký zájem vychovat co nejvíce tenisových nadšenců s láskou k bílému sportu. Výuka probíhá zábavnou formou s ohledem na hráčskou úroveň, věk a osobní požadavky pod vedením vysoce kvalifikovaných trenérů ČTS a ITF, které baví práce s dětmi a tenis je jejich celoživotní náplní. K našim hráčům přistupujeme individuálně a snažíme se jim efektivně a zábavně předat nejmodernější tenisovou praxi a teorii.

Tábor 2.jpgTábor 3.jpgTábor1.jpg