Tempo Praha

Informace o klubu

Adresa klubu
Ve lhotce,
147 00 Praha 4
E-mail
info@tempotenis.cz
Telefon
602 357 316
Kontaktní osoba
Kynčl Jiří
Region
Praha

zdroj informací: https://www.cztenis.cz/

Počet tenisových kurtů

Letní kurty
9
Zimní kurty
6

zdroj informací: https://www.cztenis.cz/

Přihlásit tenistuZjisti více o metodice

O tenisovém klubu

Tenisový klub Tempo Praha působí ve dvou tenisových areálech Lhotka a Modřany. V tenisovém areálu Praha 4 - Lhotka mají hráči možnost využití 6 antukových dvorců a 1 tenisový kurt s umělým povrchem. Pro zimní období je k dispozici 5 tenisových dvorců zakryté přetlakovou nafukovací halou. Zázemí Lhotky nabízí sportovní bar, šatny, sociální zařízení a tenisový obchod. Díky právě bohatému zázemí je areál vhodný pro dlouhodobé pronájmy dvorců pro firmy či veřejnost a pořádání společenských a firemních turnajů a eventů na klíč. V rámci tenisových služeb je nabízena tenisová přípravka, letní tenisové kempy, organizované soutěže smíšených družstev, tenisové tréninky pro děti i dospělé.

V tenisovém areálu Modřany Praha 4 jsou hráčům k dispozici 2 antukové dvorce, které jsou pro zimní období zakryty nafukovací halou. V tenisovém areálu je rovněž nabízena tenisová škola pro děti a mládež, individuální a skupinové tréninky pro děti i dospělé. Dále příjemné zázemí nabízí možnost posezení a občerstvení s výhledem na tenisové kurty.

Tenis pro děti

Tenisová škola tenisového klubu Tempo Praha byla založena již roku 1992. Tenisová škola je provozována v obou tenisových areálech Lhotka a Modřany. Děti jsou příjímány do tenisové školičky od 3 let a dál jsou rozděleny do skupin podobného věku a tenisových dovedností a schopností. Dětské tréninky jsou vedeny zábavnou a hravou formou, kde se dbá na zdravý rozvoj dítětě jak po sportovní tak i duševní stránce dítětě. Pohybové aktivity jsou náplní každého dětského tréninky.

Během letních prázdnin nabízí tenisové škola příměstské tenisové kempy a soustředění. Tenisové tréninky probíhají pouze po individuální domluvě s trenérem.

1.jpg3(1).jpg4.jpg

Trenérský tým

Kluby v okolí

  • LTC Modřany 2005

    Komořanská 2229/49, 143 12 Praha 4 - Modřany

    Více informací