TC Gejzír Park Karlovy Vary

Informace o klubu

Adresa klubu
Slovenská 2021/5a,
36001 Karlovy Vary
E-mail
t.steinbrecher@seznam.cz
Telefon
774 070 041
Kontaktní osoba
Steinbrecher Tomáš
Region
západočeský

zdroj informací: https://www.cztenis.cz/

Počet tenisových kurtů

Letní kurty
9
Zimní kurty
4

zdroj informací: https://www.cztenis.cz/

Přihlásit tenistuZjisti více o metodice

O tenisovém klubu

Tenisový klub TC Gejzír Park se nachází v Karlových Varech. Současná tenisová hala je jednou z nejmodernějších a největších tenisových hal v České republice. Tyto benefity přináší možnost pořádání tenisové turnaje, jak rekreantské a klubové, tak i závodní pod hlavičkou ČTS a Tennis Europe. Jelikož má klub bohatou minulost, tak i přes modernizaci areálu zůstal v přední části areálu pouze jeden kurt, dříve známý jako kurt "C", nyní známý jako "9", který je využíván především pro tréninkové účely.

Tenis pro děti

Tenisový klub TC Gejzír Park nabízí možnost závodního i rekreačního hraní. Dětské tréninky jsou nabízeny dětem od 4 let v rámci tenisové školičky. Tréninky pro nejmenší jsou vedeny v menších skupinkách a hlavním cílem trenérů je učit děti tenis hravou a zábavnou formou. Kvalifikovaní trenéři používají speciální tenisové pomůcky pro kategorie minitenisu a babytenisu, aby malé hráče nadchytly ke sportování a zlepšování.

Naše tenisové příměstské kempy patří mezi tradiční oblíbené prázdninové aktivity pro děti. Na nadcházející léto jsme připravili novinku – kempy s angličtinou a němčinou! Kempy jsou určeny pro děti a mládež do 18 let od začátečníků až po pokročilé tenisty.

V současné době organizujeme tréninkové jednotky zaměřené na všeobecné pohybové dovednosti a motorická cvičení pro devět mateřinek z Karlových Varů a okolí. Aktuálně jich tu trénují desítky a stále dělají nové nábory, protože kapacitu ještě mají.

303716646_127705663342923_7873987008077854458_n.jpgresi1.jpgresi2.jpg

Trenérský tým