TC VŠ Praha

Informace o klubu

Adresa klubu
Nad Hliníkem 1202,
15000 Praha 5
E-mail
roman.michalik@vistenis.cz
Telefon
257210647
Kontaktní osoba
Michálik Roman Bc
Region
Praha

zdroj informací: https://www.cztenis.cz/

Počet tenisových kurtů

Letní kurty
9
Zimní kurty
4

zdroj informací: https://www.cztenis.cz/

Přihlásit tenistuZjisti více o metodice

O tenisovém klubu

Tenisový klub pro trénování využívá areál Vista restortu na Praze 5. Vista Resort je místo klidu, odpočinku, setkávání, a dobré nálady podtržené skandinávskou architekturou. Celý areál se nachází v přírodě mezi stromy a nabízí tedy útěk od chaotického pražského života. V rozsáhlém objektu naleznou návštěvnící luxusní hotel s gastronomickými zážitky a vinotékou, sportovní využití (minigolf, tenis, fitness), wellness procedúry, prostory pro konference a meetingy, zasedací a klubové prostory. Areál je skvěle dispozičně vybaven pro konání společenských a sportovních akcí. Pravidelnou sportovní akcí je mezinárodní tenisový kemp, který spojuje sportovce z celého světa a nabízí jim komplexní pohybový program s možností poznat historii české země.

V tenisovém odvětví areál disponuje 9 tenisovými antukovými kurty pro letní období. Pro zimní období a nepříznivé počasí nabízí areál 3 kryté tenisové kurty s pevným povrchem GreenSet Comfort v moderní dřevěné tenisové hale. Součástí přípravy mladých tenistů a sportovců poslouží fitness, který je vybavený nejmodernějšími posilovacími stroji, aerobními trenažéry, činkami a dalšími doplňky. Kromě bohatého sportovního vyžití nabízí Vista Resort také poradenství a sportovní diagnostiku.

Tenis pro děti

Tenisová škola TC VŠ Praha zaštiťuje tenis pro děti od 4 let. Hlavím cílem kvalifikovaných trenérů je výuka tenisu hravou a zábavnou formou s poskytnutím základní tenisové techniky a taktiky, včetně tenisových pravidel a pravidel fair play. Nedílnou součástí tenisových tréninků pro děti je zapojení cviků pro pohybový a koordinační rozvoj malého hráče. Tenisové tréninky jsou řešeny indiiduálně po dohodě s trenérem, hráči se mohou tenisu věnovat spíše pro radost nebo v případě vážného zájmu se mohou vydat závodní cestou a zkusit soutěže smíšených družstev a tenisových turnajů jednotlivců.

Trenéři tenisové školičky nabízí zkušební tenisové dětské tréninky zdarma a při zápasu do tenisové školičky obdrží každý hráč vlastní tenisovou raketu vhodnou svému věku a úrovni.

Juniorská Akademie

Juniorská akademie zaštiťuje celkovou přípravu hráče dorostenecké kategorie (14 -18 let). Tréninky jsou komplexní, od kondiční a mentální přípravy až po regeneraci, poradenství a doprovodem hráče na turnajích kvalifikovaným trenérem. Hráči akademie díky programu mohou získat angažmá na zahraničních tenisových programech a akademiích.

res2.jpg318141077_573113481486675_514336466735813244_n.jpgres1.jpg

Trenérský tým