Sokol Zábřeh

Informace o klubu

Adresa klubu
Sokolská 13,
78901 Zábřeh
E-mail
Melcher.tomas@centrum.cz
Telefon
731 190 556
Kontaktní osoba
Melcher Tomáš
Region
severomoravský

zdroj informací: https://www.cztenis.cz/

Počet tenisových kurtů

Letní kurty
6
Zimní kurty
2

zdroj informací: https://www.cztenis.cz/

Přihlásit tenistuZjisti více o metodice

O tenisovém klubu

Tenisový spolek Sokol Zábřeh působí v tělovýchovné jednotě v Zábřehu. Rozsáhlý sportovní areál se nachází na Sokolské ulici, kde se nachází 6 venkovních antukových tenisových kurtů. V areálu se dále nachází tenisová hala se 2 tenisovými kurty s novým povrchem s možností přeorganizací na 4 badmintonové kurty a sauna. Návštěvníci areálu mohou dále využít například velký sál - basketbal, florbal, volejbal, futsal, házená, malý sál - stolní tenis, volejbal, zrdcadlový sál - judo, box a poté doplnit energii v hospůdce na sokolovně.

Tenis pro děti

Děti jsou do tenisové školičky vítany od 5 let. Cílem tenisové školičky je všestranný rozvoj pohybových schopností a dovedností malých tenistů a získání základů tenisové techniky. Dětské tréninky probíhají v menších skupinkách, pro starší hráče je možnost trénovat i individuálně. Trénink je veden hravou a zábavnou formou s využitím speciálního vybavení pro minitenis a babytenis jako jsou minisítě, odlehčené tenisové míčky, odlehčené dětské rakety, a další pomůcky podporující zájem dětí o sportování a tenis.

V letních měsících, když neprobíhají organizované tenisové dětské tréninky, trenéři pořádají tenisové příměstské kempy a jiné aktivity pro děti.

bos_0945_3.jpgtj_sokol_zabreh_babytenis_2015.jpgtj_sokol_zabreh_babytenis_2016.jpg

Trenérský tým