SK TALENT 13 - spolek

Informace o klubu

Adresa klubu
Na Studánkách 2590,
26901 Rakovník
E-mail
sarkaCafourkova@seznam.cz
Telefon
608444048
Kontaktní osoba
Benešová Šárka
Region
středočeský

zdroj informací: https://www.cztenis.cz/

Počet tenisových kurtů

Letní kurty
10
Zimní kurty
2

zdroj informací: https://www.cztenis.cz/

Přihlásit tenistuZjisti více o metodice

O tenisovém klubu

SK Talent 13 působí prostorech areálu Cafex Rakovník, které je považováno za multifunkční sportovně - zábavní centrum pro všechny, kteří chtějí svůj volný čas trávit aktivně. Svým návštěvníkům nabízí profesionální zázemí pro sport č. 1, tedy tenis. Hráčům jsou k dispozici 2 tenisové kurty s umělým povrchem v pevné hale, 10 venkovních antukových kurtů a 1 venkovní tenisový kurt s umělým povrchem. Hráči dále mají k dispozici profesionální trenérský tým, tenisový servis s půjčovnou tenisového vybavení a prodej tenisového zboží. Pro nejmenší je připravena baby školička.

Areál dále nabízí svým návštěvníkům 3 kurty na beach volejbal. Nově zbudovaná hřiště splňují svou kvalitou a vybavením nejvyšší kritéria pro tento sport. SK Talent 13 pravidelně pořádá turnaje v beach volejbale a uspořádali i historicky první MČR v beach basketbalu. Areál je domovem sportovního oddílu CAFEX BALL Rakovník. Ve vnitřních prostorech se nachází 6 bowlingových drah, 2 kurty na squash, v pevné hale se mohou postavit 3 kurty na badminton a stoly na stolní tenis. Ve venkovních prostorech mohou návštěvníci využít prostory na malou kopanou, 2x kurt na nohejbal, volejbal a košíkovou.

Komplexní péči završuje restaurace včetně salónků o celkové kapacitě 170 míst, letní zahrádka s dětským koutem – 35 míst, venkovní ohniště a také hotel s kapacitou 87 pokojů o celkové kapacitě 278 lůžek.

Tenis pro děti

Děti jsou do tenisové školičky vítany od 4 let. Cílem tenisové školičky SK Talent 13 je všestranný rozvoj pohybových schopností a dovedností malých tenistů a získání základů tenisové techniky. Dětské tréninky probíhají v menších skupinkách, pro starší hráče je možnost trénovat i individuálně. Trénink je veden hravou a zábavnou formou s využitím speciálního vybavení pro minitenis a babytenis jako jsou minisítě, odlehčené tenisové míčky, odlehčené dětské rakety, a další pomůcky podporující zájem dětí o sportování a tenis.

V letních měsících, když neprobíhají organizované tenisové dětské tréninky, trenéři pořádají tenisové příměstské kempy a jiné aktivity pro děti.

71183158_2931270596889841_6163075858404737024_n.jpgIMG_0131.jpgtenis_hala.jpg

Trenérský tým