SK HIT Hradec Králové z.s.

Informace o klubu

Adresa klubu
Hradecká 775/115,
500 11 Hradec Králové
E-mail
valenta@sportparkhit.cz
Telefon
725 307 448
Kontaktní osoba
Valenta Jan
Region
východočeský

zdroj informací: https://www.cztenis.cz/

Počet tenisových kurtů

Letní kurty
6
Zimní kurty
6

zdroj informací: https://www.cztenis.cz/

Přihlásit tenistuZjisti více o metodice

O tenisovém klubu

Východočeský tenisový klub SK Hit Hradec Králové se nachází v rozsáhlém sportovním areálu, kde návštěvníci mohou využít 6 antukových dvorců (SIBERA SYSTÉM) s automatickým zavlažováním, 3 tenisové kurty v pevné hale s umělým odpruženým povrchem, 5 badmintonových kurtů v pevné klimatizované hale, 4 kurty na plážový volejbal, multifunkční hřiště na malou kopanou, nohejbal, florbal, basketbal a další sporty, miniaréna s vybavením pro sportovní vyžití dětí, dětské hřiště pro nejmenší s klouzačkou, houpačkou, pískovištěm, dětským domkem, trampolínou, motorkami a v neposlední řadě vybavený fitness s cardio zónou pro zahřátím před tréninkem. Wellness zóna poskytuje možnost hráčům prohřát svaly ve finské či parní sauně a řádné zrelaxovat tělo po sportovním výkonu. K dispozici jsou hráčům i fyzioterapie a masáže.

Díky rozsáhlému sportovnímu využítí je tenisový klub vhodný pro pořádání závodních i rekreantských turnajů, firemních akcí, společenských akcí a oslav, školení, soustředění a příměstských kempů. Soutěže se konají jak v tenisové sféře, tak i v ostatních sportech využívajících areál.

Tenis pro děti

Dětský tenis v SK Hit Hradec Králové je součástí uceleného tréninkového systému se zaměřením jak na závodní hráče, tak i na rekreantské hráče, kteří se tenisem chtějí pouze bavit. Hlavním cílem výuky tenisu pro děti od 4 let je především vzbudit v dětech zájem o tenis a podpořit je ve sportovním i osobním rozvoji. Tenisové tréninky pro děti jsou přizpůsobeny věkové i výkonnostní úrovni hráče.

Každoročně tenisový klub SK Hit Hradec Králové pořádá pro děti letní tenisové příměstské tenisové kempy, celostátní tenisové turnaje pod hlavičkou Českého tenisového svazu všech věkových kategorií a klubové turnaje.

res2.jpgres1.jpg69644259_2342520445864115_595242.jpg

Trenérský tým