Pašťa tenis, z.s.

Informace o klubu

Adresa klubu
Pavlovická 18/47,
77900 Olomouc
E-mail
pastika@tenis-olomouc.cz
Telefon
604 707 322
Kontaktní osoba
Paštika Ivo
Region
severomoravský

zdroj informací: https://www.cztenis.cz/

Počet tenisových kurtů

Letní kurty
3
Zimní kurty
0

zdroj informací: https://www.cztenis.cz/

Přihlásit tenistuZjisti více o metodice

O tenisovém klubu

Nový olomoucký tenisový klub Pašta tenis nabízí tenisové služby pro hráče každého věku a tenisové úrovně. Zaměření je na děti a mládež, ale jsou vítani i dospělí rekreantčtí hráči, zkrátka každý, kdo chce proniknout do tajů bílého sportu v klubu najde uspokojení. V letních měsících tenisový klub Pašta tenis využívá tenisové kurty v areálu Sport Hodolany. Pro zimní měsíce klub využívá pro tenisové tréninky kurty v tenisové hale v areálu gymnázia Hejčín.

Nejúspěšnější svěřenci šéftrenéra p. Paštiky:

Michaela Paštiková (WTA 91), Barbora Štěfková (WTA 154), Robert Rumler (v 15ti letech nejlepší dorostenec ČR). Dále vedl i vítěze oblastních přeborů severní Moravy staršího žactva Martina Machalu a Valentýnu Paštikovou.

Tenis pro děti

Tenisová škola tenisového klubu Paštika tenis vítá děti od 4 let. Již od útlého věku je hráčům nabídnuta možnost účasti v soutěžích smíšených družstev v kategoriích minitenisu a babytenisu a sestavení turnajového kalendáře pod hlavičkou Českého tenisového svazu.

Pro děti, kteří se nechtějí účastnit tenisových turnajů nebo mistrovských utkání jsou připraveny tenisové tréninky formou her a zábavy. důraz je především kladen na pozitivní prožitek a chuť sportovat. Hlavním cílem dětských tréninků je všeobecný pohyb, vytvoření kladného vztahu ke sportování a utváření nových kamarádství. Pro hráče, kteří se chtějí tenisu věnovat na závodní úrovni trenérský tým vytváří tréninkový plán šití na míru potřeb a požadavkům hráče. Součástí tréninkového procesu jsou kondiční tréninky pro zlepšení pohybových a koordinačních dovedností, regenerace a služby fyzioterapeuta.

img_full_5f89542328932.jpgres1.jpgimg_full_5a33bbe4753c9.jpg

Trenérský tým

 • PI

  Paštika Ivo

  Šéftrenér

  Působení: šéftrenér mládeže ve Frankfurtu, trenér v Prostějově nejlepších českých juniorů, doprovod pro hráče na grandslamové turnaje, šéftrenér TK Milo v Olomouci a šéftrenér TC VŠ Praha. Tenisové úspěchy: mistr Československa do 12 let ve dvouhře i čtyřhře, mistrem republiky do 21 let, vítěz Winter cupu - halové mistrovství Evropy do 18 let, semifinalista Sunshine cupu - mistrovství světa juniorů na Floridě. Start na Roland Garros a Orange Bowl.

  telefon: 604 707 322

  e-mail: pastika@tenis-olomouc.cz

Kluby v okolí