LTC Hodonín

Informace o klubu

Adresa klubu
Perunská 32,
695 01 Hodonín
E-mail
lubomir.dvorak@rtkovani.cz
Telefon
603166381
Kontaktní osoba
Dvořák Lubomír PhD.
Region
jihomoravský

zdroj informací: https://www.cztenis.cz/

Počet tenisových kurtů

Letní kurty
3
Zimní kurty
2

zdroj informací: https://www.cztenis.cz/

Přihlásit tenistuZjisti více o metodice

O tenisovém klubu

Tenisový klub LTC Hodonín byl založen v roce 2001. Členskou základnu tvoří především děti a mládež, ale také je zde prostor pro rekreantský tenis. Cílem klubu je právě tvorba široké základny s mnoha typů hráčů.

Hráčům jsou k dispozici 3 antukové tenisové kurty pro letní období, 2 tenisové kurty pro zimní období a zázemí se šatnami, toaletami a sprchou.

Tenis pro děti

Dětský tenis je v LTC Hodonín nabízen od 4 let. Cílem tenisové školičky je všestranný rozvoj pohybových schopností a dovedností malých tenistů a získání základů tenisové techniky. Dětské tréninky probíhají v menších skupinkách, pro starší hráče je možnost trénovat i individuálně. Trénink je veden hravou a zábavnou formou s využitím speciálního vybavení pro minitenis a babytenis jako jsou minisítě, odlehčené tenisové míčky, odlehčené dětské rakety, a další pomůcky podporující zájem dětí o sportování a tenis.

V letních měsících, když neprobíhají organizované tenisové dětské tréninky, trenéři pořádají tenisové příměstské kempy a jiné aktivity pro děti.

20140622_142358.jpgdorost C.jpgIMG-20180513-WA0001.jpg

Trenérský tým