LTC Beroun

Informace o klubu

Adresa klubu
Štěpánkova 612 /přístup ke dvorcům z ulice Vorlova,
26601 Beroun
E-mail
ltcberoun@seznam.cz
Telefon
777 288 879
Kontaktní osoba
Novák Antonín
Region
středočeský

zdroj informací: https://www.cztenis.cz/

Počet tenisových kurtů

Letní kurty
2
Zimní kurty
0

zdroj informací: https://www.cztenis.cz/

Přihlásit tenistuZjisti více o metodice

O tenisovém klubu

Tenisový klub LTC Beroun je tenisový klub, který se věnuje dlouhodobé systematické činnosti v oblasti sportu, především v tenisu – podporuje jak rekreační, tak i závodní tenis. V letním období jsou návštěvníkům k dipozici 2 tenisové kurty, a pro zimní období se využívá tenisová hala Lokomotivy Beroun u vlakového nádraží.

Hráčům a zájemcům o tenis jsou nabídnuty jak tenisové, tak i kondiční tréninky, tenisové poradentsví a servis, možnost účasti na domácích tenisových turnajích. Klub každoročně hostí závodní tenisové turnaje a mistrovská utkání pod hlavičkou ČTS, tenisové soustředění, příměstské kempy, sportovní olympiády a mnoho dalších sportovních aktivit. Pro závodní hráče jsou organizovány sparingové zápasy pro komplexní přípravu pro soutěžní období. Členové klubu LTC Beroun mají k dispozici dětské hřiště s houpačkou a skluzavkou. V neposlední řadě si mohou hráče zakoupit i tenisové zboží (rakety, oblečení, obuv, doplňky, tréninkové pomůcky, míče apod.) značek Babolat a Tecnifibre.

Tenis pro děti

Děti jsou do tenisové školy Masters přijímány ve věku 5 – 15 let, ale i starší hráči se zde mohou naučit hrát tenis a soutěžit. Tenisová škola Masters zahájila svou činnost na podzim roku 1999, čímž navázala na práci oddílových trenérů Mgr. Ladislava Chramosty a Karla Vonáška, kteří s trenérskou činností v LTC v roce 1985 začínali. Činnost oddílové školičky obnovila po vystudování FTVS Mgr. Monika Chramostová – nyní Nováková - šéftrenérka tenisové školy a prezidentka tenisového klubu.

Dětské tenisové tréninky probíhají v menších skupinách 2- 5 hráčů, ale hráči, kteří chtějí hrát tenis na závodní úrovni mohou trénovat po domluvě s trenérem i individuálně. Součástí tréninkového plánu jsou i kondiční tréninky pro zlepšení pohybových dovedností hráče, motoriky, koordinace a celkové fyzické kondice hráče.

ber1.jpgber2.jpgber3.jpg

Trenérský tým

 • MN

  Mgr. Nováková Monika

  Prezidentka tenisového klubu, trenér I. třídy,

 • NA

  Novák Antonín

  Trenér III. třídy

  telefon: 777 288 879

 • SK

  Slabochová Kateřina

  Trenér III. třídy

 • KL

  Koldovská Lenka

  Trenér II. třídy, masérka