F.H.TK Dobřichovice

Informace o klubu

Adresa klubu
Viničná 201,
25229 Dobřichovice
E-mail
tenisdobrichovice@seznam.cz
Telefon
+420603257494
Kontaktní osoba
Háva Filip
Region
středočeský

zdroj informací: https://www.cztenis.cz/

Počet tenisových kurtů

Letní kurty
4
Zimní kurty
2

zdroj informací: https://www.cztenis.cz/

Přihlásit tenistuZjisti více o metodice

O tenisovém klubu

Tenis ve středočeském tenisovém klubu F.H. TK Dobřichovice má více jak 20 letou tradici a za tu dobu dokázal vychovat celou řadu výborných tenistů a tenistek. Klub se nesoustředí pouze na závodní a profesinální tenis, ale otevírá své brány i široké veřejnosti. Tenisté, pro které je tenis celoživotní láskou nehledě na jejich tenisovou úroveň mohou v areálu využívat 4 tenisové dvorce v letních měsících a 2 tenisové kurty v zimě.

V řadách hráčů F.H. TK Dobřichovice se nachází mistři ČR, účastníci mezinárodních turnajů (Tennis Europe, ATP a WTA, mistrovství Evropy i mistrovství světa), ale zároveň i úspěšní studenti amerických univerzit. Tito hráči díky svým skvělým tenisovým výsledkům dosáhli na sportovní tenisová stipendia.

Tenis pro děti

V tenisové školičce tenisového klubu TK Dobřichovice jsou vítani děti od 4 let. Tuto dobu považuje trenérský tým za vhodnou pro seznámení s tenisem, zvládání základních pohybových aktivit a dovedností souvisejících s výukou tenisu a také pro samotné sportování bez rodičů. Tréninky pro děti probíhají 2x týdně a díky možnosti tréninků v hale se sportuje celoročně. Nezbytnou součástí tenisové školičky je kondiční příprava, která se soustředí na motorický a koordinační rozvoj dítěte.

Během letních prázdnin je pro děti připraveno tenisové soustředění, plné zábavy, tenisu, kondice, her a doplňkových pohybových aktivit.

IMG_9622.JPGIMG_9624.JPGIMG_9623.JPG

Trenérský tým