Wolf Sports Academy

Informace o klubu

Adresa klubu
Školní 201,
664 41 Popůvky
E-mail
jak.pacholek@seznam.cz
Telefon
605 345 070
Kontaktní osoba
Mgr. Pacholek Jakub
Region
Jihomoravský kraj

Počet tenisových kurtů

Letní kurty
Zimní kurty
Přihlásit tenistuZjisti více o metodice

O tenisovém klubu

Wolf Sports Academy působí v Brně. V rámci akademie jsou sportovcům poskynuty různé sportovní programy a kurzy pro děti od 5 let, ze kterých si vybere skutečně každý. Kromě tenisové školy je možnost zde využít lekce na in-line bruslích pro děti i dospělé, parkour a sportovní kroužek pro mateřské školy. V zimním období kromě zmíněných aktivit mohou sportovci vyrazit na jednodenní víkendové lyžařské zájezdy/kurzy. Veškeré sportovní aktivity jsou vedeny certifikovanými a kvalifikovanými trenéry. V rámci sportovních aktivit pro děti se trenéři také snaží učit/procvičovat angličtinu.

Tenis pro děti

Tenisová škola Wolf Sports Academy je přední sportovní aktivita pro děti již od 4 let. Vedou ji kvalifikovaní a zkušení tenisový trenéři s licensí Českého tenisového svazu. V letních měsících se pro dětské tenisové tréninky využívá areál TJ Sokol Popůvky (Školní 201, 664 41 Popůvky) a Brno - Bohunice, a v zimním období se využívá areál TennisLinden s.r.o. (TK Tilia, Brno). Trenéři kladou důraz na prožitek a zábavu v rámci tréninku, aby se malí tenisté na tréninky těšili a byli motivováni ke zlepšování.

O letních prázdninách pořádají trenéři tenisové školy sportovní příměstské kempy a pro rodiny sportovní dovolené u moře.

res1.jpgres2.jpgres3.jpg

Trenérský tým