TO Slavoj Tachov

Informace o klubu

Adresa klubu
Pobřežní 1656,
34701 Tachov
E-mail
josefbraun@seznam.cz
Telefon
728 145 283
Kontaktní osoba
Braun Josef
Region
západočeský

zdroj informací: https://www.cztenis.cz/

Počet tenisových kurtů

Letní kurty
4
Zimní kurty
0

zdroj informací: https://www.cztenis.cz/

Přihlásit tenistuZjisti více o metodice

O tenisovém klubu

TJ byla založena v roce 1945 pod názvem Slavoj Tachov. TJ Slavoj Tachov, z. s. je dobrovolným sdružením občanů provozujících tělovýchovu, sport, organizační a hospodářskou činnost. V TJ se dobrovolně sdružují oddíly, odbory a zájmové skupiny. TJ nabízí možnost přihlásit se do oddílu v házené, kulturistice, aikidu, atletice, karate, boxu, MMA, badmintonu, stolním tenise, a pro nás důležité v tenise.

Tenisový areál, který se nachází v Tachově na adrese Prokopa Velikého 1980 disponuje 4 antukovými tenisovými dvorci a nahrávací odrazovou zdí s oboustrannými výběhy. Zázemí nabízí šatny pro muže a ženy, sprchy, sociální zařízení, restauraci s terasou a možností lehkým občerstvením.

Tenis pro děti

Děti jsou do tenisové školičky vítany od 5 let. Cílem tenisové výchovy TJ Slavoj Tachov je všestranný rozvoj pohybových schopností a dovedností malých tenistů a získání základů tenisové techniky. Dětské tréninky probíhají v menších skupinkách, pro starší hráče je možnost trénovat i individuálně. Trénink je veden hravou a zábavnou formou s využitím speciálního vybavení pro minitenis a babytenis jako jsou minisítě, odlehčené tenisové míčky, odlehčené dětské rakety, a další pomůcky podporující zájem dětí o sportování a tenis.

V letních měsících, když neprobíhají organizované tenisové dětské tréninky, trenéři pořádají tenisové příměstské kempy a jiné aktivity pro děti.

IMG-20200303-WA0003.jpgtach1.jpg

Trenérský tým