TK Sokolov

Informace o klubu

Adresa klubu
B.Němcové 1780,
356 01 Sokolov
E-mail
voldrichova@gmail.com
Telefon
774 604 447
Kontaktní osoba
Jaroslava Vodřichová
Region
západočeský

zdroj informací: https://www.cztenis.cz/

Počet tenisových kurtů

Letní kurty
9
Zimní kurty
2

zdroj informací: https://www.cztenis.cz/

Přihlásit tenistuZjisti více o metodice

O tenisovém klubu

Tenisový klub Sokolov je sportovní tenisový klub situovaný v klidnějším centru města Sokolova ve sportovním areálu Baník Sokolov. V současnosti disponuje 8 antukovými tenisovými dvorci s kompletním sociálním zázemím pro členy i návštěvníky kurtů. Široká členská základna je rozšířena napříč všemi věkovými kategoriemi se základem v místní tenisové mládeži. Každoročně se klub zúčastňuje registrovaných soutěží smíšených družstev. Ve všech mládežnických kategoriích jsou týmy Sokolova standardními účastníky nejvyšší západočeské soutěže. V zimním období je návštěvníkům nabídnuta možnost hraní v přetlakové nafukovací hale se 2 antukovými tenisovými kurty. Během užívání haly jsou k dispozici veškeré sociální prostory klubu včetně šaten a klubovny. V prostorách klubu a haly je zajištěn Free WiFi hotspot.

Tenis pro děti

Tenisová škola TK Sokolov sčítá okolo 100 aktivně trénujících dětí, o které se stará tým kvalifikovaných trenérů. Děti jsou vítany v tenisové škole od 5 let. Dětské tréninky jsou vedeny formou skupinového tréninku, tedy 1 trenér má na tenisovém kurtu maximálně 4 hráče. Ve školním roce probíhají dětské tréninky od pondělí do čtvrtka v odpoledních hodinách, pátek je věnovaný tréninkům výkonnostních hráčů všech kategorií (cvičné zápasy, turnaje).

Během roku klub pořádá různé sportovní akce jako jsou tenisové klubové i závodní turnaje, prázdninové tenisové kempy, soustředění apod.

sok1.jpgsok2.jpgSt.zaci-2022-1.jpeg

Trenérský tým