TK Náchod

Informace o klubu

Adresa klubu
Ulice 1. máje,
54701 Náchod - Běloves
E-mail
martin.brumlich@seznam.cz
Telefon
732 251 286
Kontaktní osoba
Martin Brumlich
Region
východočeský

zdroj informací: https://www.cztenis.cz/

Počet tenisových kurtů

Letní kurty
5
Zimní kurty
2

zdroj informací: https://www.cztenis.cz/

Přihlásit tenistuZjisti více o metodice

O tenisovém klubu

Tenisový klub Náchod se nachází v tenisovém areálu kousek od centra města v krásném prostředí na levém břehu řeky Metuje u fotbalového hřiště, naproti parku a minerálnímu prameni IDA nebo hotelu Bonáto. Klub disponuje 5 antukovými kurty, tréninkovou tenisovou zdí, klubovnou, šatnami s uzamykatelnyými skříňkami, sprchami a sociálním zařízením. Návštěvníci si mohou posedět v pergole s lavičkami a pro začínající tenisty a malé děti je k dispozici 1 mini kurt s umělým povrchem.

Tenis pro děti

Děti jsou do tenisové školičky TK Náchod vítany od 5 let. Cílem tenisové školičky je všestranný rozvoj pohybových schopností a dovedností malých tenistů a získání základů tenisové techniky. Dětské tréninky probíhají v menších skupinkách, pro starší hráče je možnost trénovat i individuálně. Trénink je veden hravou a zábavnou formou s využitím speciálního vybavení pro minitenis a babytenis jako jsou minisítě, odlehčené tenisové míčky, odlehčené dětské rakety, a další pomůcky podporující zájem dětí o sportování a tenis.

V letních měsících, když neprobíhají organizované tenisové dětské tréninky, trenéři pořádají tenisové příměstské kempy a jiné aktivity pro děti.

ná1.jpgná2.jpg1926110_1387132384901036_1796562155624322595_o.jpg

Trenérský tým