TK BH Jihlava z.s.

Informace o klubu

Adresa klubu
Brtnická 5381/24b,
586 01833 Jihlava
E-mail
stanislavblazka@seznam.cz
Telefon
724222717
Kontaktní osoba
Blažka Stanislav JUDr.
Region
jihomoravský

zdroj informací: https://www.cztenis.cz/

Počet tenisových kurtů

Letní kurty
4
Zimní kurty
2

zdroj informací: https://www.cztenis.cz/

Přihlásit tenistuZjisti více o metodice

O tenisovém klubu

Tenisový klub TK BH Jihlava byl založen v červnu 2014, se sídlem ve Vílanci u Jihlavy, při hotelovém komplexu Mlýnhotel. Unikátní poloha klubu uprostřed republiky a jeho zázemí, nabízí možnosti významné orientace na vazby k jiným klubům. Především z hlediska organizace tenisových kempů, mládežnických turnajů, tenisových setkání včetně firemních tenisových akcí, se může profilovat jako jeden z dalších aktivních subjektů na českém tenisovém poli.

Tenisový areál je přímou součástí komplexu Mlýnhotel. Pro účastníky turnajů, kempů a jiných tenisových akcí je k dispozici celkem 55 pokojů, vyhlášená restaurace s tradiční českou kuchyní, lobby bar s galerií a krbem. K zábavě při turnajích a po jejich ukončení přispívá dvoudráhový bowling s animací, stolní tenis, stolní fotbal, letní terasa s obsluhou.

V letních měsích mohou návštěvníci využít 4 antukových tenisových kurtů, v zimním období jim tenisové vyžití nabízí pevná hala se 2 tenisovými kurty s povrchem court sol comfort.

Tenis pro děti

Tenisový klub TK BH Jihlava nabízí možnost závodního i rekreačního hraní. Dětské tréninky jsou nabízeny dětem od 4 let v rámci tenisové školičky. Tréninky pro nejmenší jsou vedeny v menších skupinkách a hlavním cílem trenérů je učit děti tenis hravou a zábavnou formou. Kvalifikovaní trenéři používají speciální tenisové pomůcky pro kategorie minitenisu a babytenisu, aby malé hráče nadchytly ke sportování a zlepšování.

party-mlynhotel-15-2-2014-1.jpgtenisová-hala-blažka-holiday-1.jpgtenisová-hala-blažka-holiday-2.jpg

Trenérský tým