TJ TK Neratovice

Informace o klubu

Adresa klubu
Kpt. Jaroše 233,
27711 Neratovice
E-mail
frantisekmenda@seznam.cz
Telefon
315682719
Kontaktní osoba
Menda František
Region
středočeský

zdroj informací: https://www.cztenis.cz/

Počet tenisových kurtů

Letní kurty
6
Zimní kurty
1

zdroj informací: https://www.cztenis.cz/

Přihlásit tenistuZjisti více o metodice

O tenisovém klubu

TJ TK Neratovice je tenisový klub s dlouholetou tradicí. Klub působí na dvou místech. Centrální kurty leží v areálu Pod lipami ve středu města vedle letního koupaliště. Areál Pod lipami disponuje 5 antukovými kurty a 1 minikurtem s umělým povrchem a odrazovou stěnou. Druhý tenisový areál Hydro, který se nachází asi 500 m od hlavních kurtů v krásném prostředí přímo u řeky Labe, disponuje 2 antukovými kurty.

V zimě je na tenisové tréninku klubu TK Neratovice k dispozici tenisová hala, která se nachází v centru města asi 800 m od hlavních kurtů. V hale se nachází 1 tenisový kurt s povrchem DecoTurf. Nechybí zde zázemí pro hráče jako jsou šatny, sprchy, wc, případně prodej nápojů a tenisových potřeb. Hráčům je také k dispozici servis a vyplétání tenisových raket a prodej drobného tenisové zboží značky Babolat.

Tenis pro děti

Tenisový klub TK Neratovice nabízí možnost závodního i rekreačního hraní. Dětské tréninky jsou nabízeny dětem od 4 let v rámci tenisové školičky. Tréninky pro nejmenší jsou vedeny v menších skupinkách a hlavním cílem trenérů je učit děti tenis hravou a zábavnou formou. Kvalifikovaní trenéři používají speciální tenisové pomůcky pro kategorie minitenisu a babytenisu, aby malé hráče nadchytly ke sportování a zlepšování.

pic1.jpgpic2.webp20150710_124425.webp

Trenérský tým