Tenisový klub Bruntál

Informace o klubu

Adresa klubu
Mlýnská 8,
,
79201 Bruntál
E-mail
vybor@tkbruntal.cz
Telefon
736 635 080
Kontaktní osoba
Bernatík Petr, Bc.
Region
severomoravský

zdroj informací: https://www.cztenis.cz/

Počet tenisových kurtů

Letní kurty
5
Zimní kurty
0

zdroj informací: https://www.cztenis.cz/

Přihlásit tenistuZjisti více o metodice

O tenisovém klubu

Tenisový klub Bruntál disponuje s 5 antukovými venkovními kurty pro letní období. V zimním období trénuje v místních tělocvičnách a halách pro starší děti. Tenisovým nadšencům je nabídnuta možnost individuálních tréninků, skupinových tréninků pro děti a mládež a také zapůjčení nahrávacího tenisového stroje, když zrovna není k dispozici tenisový parťák.

Tenisový areál je otevřen jak svým členům, tak i široké veřejnosti. Svou příjemnou atmosférou se zde nabízí možnost pro pořádání menších firemních a soukromých akcí, tenisových turnajů pod hlavičkou ČTS, klubových turnajů a příměstských kempů a soustředění.

Tenis pro děti

Děti jsou do tenisové školičky vítany od 4 let. Cílem dětských tenisových tréninků je všestranný rozvoj pohybových schopností a dovedností malých tenistů a získání základů tenisové techniky. Tréninky probíhají v menších skupinkách, pro starší hráče je možnost trénovat i individuálně. Trénink je veden hravou a zábavnou formou s využitím speciálního vybavení pro minitenis a babytenis jako jsou minisítě, odlehčené tenisové míčky, odlehčené dětské rakety, a další pomůcky podporující zájem dětí o sportování a tenis.

V letních měsících, když neprobíhají organizované tenisové dětské tréninky, trenéři pořádají tenisové příměstské kempy a jiné aktivity pro děti.

letní soustředění mládeže 2021-800x600.jpg5.jpgIMG_20211203_152306.jpg

Trenérský tým