Teniscentrum Jihlava

Informace o klubu

Adresa klubu
Mostecká 24,
586 01 Jihlava
E-mail
reditel@teniscentrum-ji.cz
Telefon
722 005 072
Kontaktní osoba
Simbartl Marek
Region
Jihomoravský kraj

Počet tenisových kurtů

Letní kurty
Zimní kurty
Přihlásit tenistuZjisti více o metodice

O tenisovém klubu

Teniscentrum Jihlava se nachází v multifunkčním sportovním areálu v krásném prostředí v přírodě. Již od roku 1997 nabízí areál možnost raketových sportů, relaxu, nebo zkrátka příjemně stráveného času v přítomnosti rodiny a přátel v malebném prostředí. Sportovním nadšencům je k dispozici 8 venkovních kurtů, 5 krytých kurtů na tenis či badminton a 2 kurty pro squash. Součástí moderního areálu je také restaurace, kterou především v dopoledních hodinách ocení především maminky s malými dětmi, které mohou s dětmi využít i dětský koutek a pískoviště.

Sportovní areál je právě jsou nabídkou sportovišť a krásným zázemím pro rodiny s dětmi vhodný pro pořádání turnajů dle vlasního přání, soukromé akce, firemní turnaje a večírky, oslavy narozenin, kempů, soustředění a dalších.

Tenis pro děti

Dětský tenis je nabízen v areálu Teniscentrum Jihlava zajištěn spolkem TK Spartak Jihlava. Kroužky tenisu jsou určeny již pro děti předškolního věku. Dříve než malý tenista začne poměřovat své schopnosti se soupeři v rámci kategorie nazvané Baby tenis, absolvuje tzv. tenisovou školičku. Během výuky v tenisové školičce si děti osvojí základy tenisu se speciálně upravenými raketami a balóny tak, aby byly pro děti vhodné. S přibývajícím věkem a silou pak děti postupně přecházejí do vyšších věkových kategorií tenisu až tedy zanou hrát na klasickém tenisovém kurtu.

Tréninky v kategorii babytenis probíhají 2x týdně v rámci tenisové školičky, pro starší děti ve věku 7 - 11 let (kategorie mladší žáci) probíhají 3x – 5x týdně a pro nejstarší děti ve věku 12 – 15 let (kategorie starší žáci) probíhají 5x – 8x týdně.

ji2.jpg10292520_778960368857467_8468872954416939860_n.jpgji1.jpg

Trenérský tým