Tenis Cibulka - "Tenisová škola Ondřeje Krejčího a Dany Stempěnové"

Informace o klubu

Adresa klubu
V Stráni 485/11,
150 00 Praha 5 - Košíře
E-mail
ondra.krejci@gmail.com
Telefon
724949934
Kontaktní osoba
Ondřej Krejčí
Region
Praha

Počet tenisových kurtů

Letní kurty
Zimní kurty
Přihlásit tenistuZjisti více o metodice

O tenisovém klubu

Jedno z působišť tenisové školy Ondřeje Krejčího a Dany Stempěnové je tenisový klub Tenis Cibulka, který se nachází v nádherném prostředí pražských Cibulek. Návštěvníci zde kromě tenisu mohou provozovat i další sporty jako badminton, stolní tenis, fitness, jógu, box, kurz/lekce sebeobrany a spoustu dalších aktivit. Po sportovním výkonu je možnost navštívit Restauraci U Tenisu nebo si dát drink z food trucku Plechovka. Pro děti je připraven skákací hrad, dětské hřiště, trampolína, minizoo a nebo vnitřní dětský koutek pro nejmenší.

Dalším působištěm tenisové školy je multifunkční sportovní komplex SK Hradčany (Dlabačov, Praha 6).

Tenis pro děti

Tenisová škola Ondřeje Krejčího a Dany Stempěnové vznikla v roce 1996 a řadí se tak mezi nejdéle působící tenisové školy v Praze. Již od začátku svého působení si klade za hlavní cíl učení technické stránky tenisu, ale především vybudování pozitivního vztahu ke sportu a kolektivu, stejně jako radosti z pohybu.

Tenisová škola nabízí výuku tenisu nejmladších věkových kategorií od 4 let, výuku tenisu závodních hráčů, pořádání mistrovských utkání, doprovod na turnajích a analýzu zápasů. Nedílnou součástí systematické přípravy tenisty je i kondiční příprava vedena specialistou trenérského týmu.

Tenisová škola dále poskytuje kurzy tenisu pro rekreační hráče včetně poradenství (výběr tenisové rakety, oblečení a dalších tenisových pomůcek). V neposlední řadě pro své hráče pořádá tenisové turnaje se zábavným doprovodným programem, příměstské tenisové tábory a soustředění.

61697391_10157476313661410_3461215089015652352_n.jpgIMG_0920.jpegIMG_0919.jpeg

Trenérský tým