TC ESO Praha z.s.

Informace o klubu

Adresa klubu
Chabařovická 4,
18200 Praha 8
E-mail
info@tseso.cz
Telefon
605473952
Kontaktní osoba
Juránek Pavel
Region
Praha

zdroj informací: https://www.cztenis.cz/

Počet tenisových kurtů

Letní kurty
16
Zimní kurty
11

zdroj informací: https://www.cztenis.cz/

Přihlásit tenistuZjisti více o metodice

O tenisovém klubu

Pražský tenisový klub ESO Praha vznikl v roce 2007 a působí ve 3 areálech: Ládví, Admira a Svornost. Ve stejném roce také vznikl i závodní tenisový oddíl TC ESO Praha, ve kterém působí družstva od babytenisu až po dospělé. Vizí tenisového spolku ESO Praha je "Naučíme Vás dávat esa." Klub si klade za cíl se neustále vyvíjet po stránce inovací a flexibility ve výuce tenisu. K každému hráči se trenéři a funkcionáři klubu snaží přistupovat profesionálně a poskytnout mu co nejlepší komfort pro osobní a tenisový rozvoj. Důležitým aspektem tenisové výchovy je vytvářet a udržovat dobrý vztah s rodiči hráčů, jelikož bez jejich podpory se mladí tenisté nemohou zlepšovat.

Tenisový klub ESO Praha nabízí příjemné zázemí a tenisové tréninky, jak individuální tak skupinové, pro každou věkovou a výkonnostní kategorii. ESO Praha se svou bohatou hráčskou základnou pravidelně organizuje závodní tenisové turnaje pod záštitou Českého tenisového svazu. Mimo závodního tenisu je areál vhodný i pro konání firemních akcí a turnajů, rekreantských turnajů, společenských akcí a oslav.

Areál Tenis Ládví:

Jedno z působišť klubu TC ESO Praha je areál Ládví, který se nachází v malebné krajině s pohodovou atmosférou a venkovním posezením na zahrádce. Tenisové kurty jsou v blízkosti metra a velice snadno dostupné pro návštěvníky. Areál disponuje 8 antukovými kurty, které jsou pro zimní období zastřešeny přetlakovou nafukovací halou.

Tenis pro děti

Tenisový klub TC ESO Praha vítá děti již od 4 let. Tenisové tréninky probíhají v menších skupinkách než si hráči zcela osvojí základní tenisovou techniku. Okolo 8 - 9 roku (kategorie babytenis) může být do tréninkového procesu zařazen individuální tenisový trénink. Dětské tréninky probíhají zábavnou a hravou formou, klade se důraz na individuální rozvoj hráče s přihlédnutím k věku.

Tenisový klub TC ESO Praha pořádá každé léto nespočet tenisových příměstských kempů s výukou angličtiny. Účast hráčů různých věkových skupin i výkonnosti je vysoká a zapojují se tedy všichni kvalifikovaní trenéři klubu. Zúčastnit se mohou i úplní začátečníci od 4 do 14 let. V dopoledních hodinách probíhá výuka tenisu a angličtiny, v odpoledních hodinách probíhají volnočasové aktivity, sportovní hry a soutěžení, vycházky do přírody a pohybová průprava. Na závěr kempu je pro děti připravena celodenní hra "hledání pokladu" a závěrečný tenisový turnaj.

res2.jpgres1.jpg278004706_5255705054449587_2615645879970030883_n.jpg

Trenérský tým