Co vás naučíme

VÝUKOVÉ PROGRAMY

V rámci našich služeb nabízíme výukové lekce od nejmenších dětí, přes juniory, až po soukromé lekce určené pro dospělé rekreační hráče, kteří mají ambici pozvednout úroveň své hry. Primárně se však soustředíme na tenisový a pohybový rozvoj dětí v rámci programu TENIS DĚTEM, který vznikl za účelem spolupráce s mateřskými školami. Nově pořádáme kurzy kondičního cvičení jak pro stálé klienty, tak pro širokou veřejnost.


TENIS PRO MATEŘSKÉ ŠKOLY

Kurzy pro mateřské školy pořádáme v dopoledních hodinách v období školního roku. Na základě velmi úspěšné spolupráce s Mateřskou školou Drslavice z roku 2019 jsme se rozhodli, že nabídneme tuto službu ostatním školkám, kterým tak jistě obohatíme jejich program ve školním roce.

Tréninky probíhají přes všechna roční období v krytém prostoru Polyfunkčního domu Drslavice. Tím garantujeme uskutečnění každého tréninku za každého počasí.

V tréninkové jednotce je možno pracovat se 4-6 dětmi ve věku 5-6 let, za asistence pedagoga či pedagogického asistenta z dané MŠ. Trénink probíhá zpravidla 1x týdně, v případě zájmu je však možné se domluvit na vyšší frekvenci.

Tenisové vybavení pro děti Vaší školky zajistíme (rakety, míčky, tréninkové pomůcky atd.).

Pokud máte zájem vyzkoušet či dozvědět se další informace o programu pro MŠ, neváhejte nás kontaktovat a podrobnosti naší spolupráce dořešíme při osobním setkání.


TENISOVÁ ŠKOLA

Tenisová škola funguje přes školní období v měsících září-červen. Tréninky probíhají přes letní období na antukových dvorcích Drslavice, přes zimní období v Polyfunkčním domě Drslavice. 

 Máme zkušenosti s trénováním všech věkových kategorií, proto se už několikátým rokem naši svěřenci účastní soutěží smíšených družstev v kategoriích babytenis, ml. žáci, st. žáci a dorost.

 V rámci tenisové školy taky pořádáme klubové turnaje, nejvíce populárním se stal turnaj Orel Challenger, který proběhl už ve 4 ročnících. Dochází zde k měření sil mladších a starších tenistů a tím se propojí výkonnostní a věková hranice.

Záleží Vám na tom, aby se Vaše dítě naučilo správné tenisové návyky a bylo od svých prvních krůčků na kurtu pod odborným vedením našeho týmu? Pokud ano, jsme tu pro Vás - kontaktujte nás!


SOUKROMÉ KURZY

Chceš konečně porazit svého dlouholetého parťáka a rivala v jedné osobě, případně máš chuť zdokonalit svoji herní techniku a taktiku? Nebo jen hledáš vhodný sport, u kterého se pořádně zpotíš a přitom zažiješ spoustu zábavy? U nás jsi správně. Analyzujeme Tvoji hru a připravíme vhodný tréninkový program na míru.

K dispozici máme tenisové dělo, s jehož pomocí je možné efektivněji a rychleji pilovat údery k dokonalosti za PŘÍMÉ ASISTENCE TRENÉRA.

Zaujala Tě nabídka soukromých lekcí? Ozvi se, jsme tu pro Tebe!


KONDIČNÍ CVIČENÍ

Skupinová kondiční cvičení pořádáme pro děti našeho tenisového oddílu i pro veřejnost vždy v sobotu. Kondiční tréninky o maximální kapacitě 10 dětí jsou rozděleny do tří věkových a výkonnostních skupin, přičemž minimální počet dětí pro uskutečnění tréninkové jednotky je 6. Kurzy kondičních tréninků pořádáme vždy na období jednoho měsíce, respektive na 4 soboty jdoucí po sobě.

Tréninky probíhají přes všechny roční období v krytém prostoru Polyfunkčního domu Drslavice. Tím garantujeme uskutečnění každého tréninku za každého počasí.

Kategorie BENJAMIN (5-8 let)

úvodní strečink, koordinační žebřík, reakční cvičení - balanční deska, kruhový trénink EASY, švihadlo, sportovní hry, potréninkový strečink

Kategorie JUNIOR (9-13 let)

úvodní strečink, koordinační žebřík, stabilizační cvičení - balanční deska, sprinty, tennis footwork - split step, kruhový trénink MEDIUM, švihadlo, potréninkový strečink

Kategorie MLÁDEŽ (14-16 let)

úvodní strečink, vytrvalostní běhy, sprinty, tennis footwork - split step, kruhový trénink HARD, stabilizační cvičení - švihadlo na výdrž v podřepu, cvičení na zpevnění nohou a břicha, potréninkový strečink

Tenista bez fyzické kondice je jako klavírista bez hudebního sluchu. Máte zájem, aby Vaše dítě posouvalo své kondiční hranice dál a dál? Ozvěte se a přihlaste svého "benjamina, juniora nebo mládežníka" do našeho kondičního programu.