Park Holiday Benice

Informace o klubu

Adresa klubu
Květnového povstání 194,
Praha,
Benice
E-mail
vojta.burian@gmail.com
Telefon
720035620
Kontaktní osoba
Burian Vojtěch
Region
středočeský

Počet tenisových kurtů

Letní kurty
Zimní kurty
Přihlásit tenistuZjisti více o metodice

O tenisovém klubu

Park Holiday je rekreační komplex, který v sobě integruje Health & Leisure Club s nejširší nabídkou fitness a wellness služeb, Congress & Wellness Hotel**** s moderním kongresovým zázemím, vzduchoplavecký restaurant Tetu Brissy, dva bary, beauty salon Vitalbody a řadu dalších doplňkových služeb, které Vám zpříjemní pobyt v Parku. Kromě tenisu si zde mohou návštěvníci také zahrát badminton, squash, a stolní tenis.

Trenéři Park Holiday Benice praktují pro své členy propracovaný Coaching program, který vychází z úrovně Vaší hry a Vašich cílů, kondiční tenisové programy i tenisovou akademii pro děti našich členů. Tenisový klub poskytuje 3 tenisové kurty ve dřevěných halách s povrchem Supreme Court, 4 venkovní kurty s umělým osvětlením s umělou trávou, a to vše s komfortním zázemím. Tenis klub Park Holiday patří také k průkopníkům v ČR v kondičních tenisových programech, kde tenis slouží jako aktivity ke zhubnutí a formování postavy. Zábavnější forma pohybu jako je tenis nahrazuje klasické cardio cvičení, běh, a další aktivity na hubnutí.

Tenis pro děti

V tenisové akademii Park Holiday Benice je tenis pro děti nabízen od 4 až do 18 let profesionální formou pro každou herní úroveň. Dětské tréninky probíhají více individuálnější formou a to s max 2 dětmi na jednom tenisovém kurtě. Smyslem individuálnějšího přístupu je předat dětem více technických a taktických tenisových dovedností, než ve skupině několika dětí.

Během letních prázdnin probíhá ve sportovním areálu několik příměstských tenisových kempů, kde kromě tenisu si děti mohou vyzkoušet klubový bazén, sportovní hry jako petangue a přehazovanou, nebo se vydají na výlet po přilehlých turistických cestách.

231269521_4986356044714584_5706656012284305957_n.jpgresi1.jpgresi2.jpg

Trenérský tým