LTC Velešín z.s.

Informace o klubu

Adresa klubu
Strahovská 236,
382 32 Velešín
E-mail
sramek@okov.cz
Telefon
603 257 374
Kontaktní osoba
Mikeš Vladimír
Region
jihočeský

zdroj informací: https://www.cztenis.cz/

Počet tenisových kurtů

Letní kurty
4
Zimní kurty
0

zdroj informací: https://www.cztenis.cz/

Přihlásit tenistuZjisti více o metodice

O tenisovém klubu

Tenisový areál LTC Velešín se nachází v příjemném a klidném prostředí stranou středu města Velešín v blízkosti fotbalového hřiště a kryté tenisové haly. Tenisový areál je k dispozici také ostatním (nečlenům klubu) z Velešína a samozřejmě i dalším příchozím, např. turistům, kteří zavítají do našeho města. Tenisový klub LTC Velešín organizuje trénování děti i dospělých bez ohledu na věk nebo tenisovou úroveň.

Celoročně se pořádá v tenisovém areálu několik turnajů různých věkových kategorií pod hlavičkou ČTS, pro členy klubu, ale i pro hosty. Velešínští tenisté hrají každoročně krajské soutěže dětí, dorostu a dospělých.

Tenisový klub nabízí svým návštěvníkům k vyžití 4 antukové tenisové dvorce, cvičnou odrazovou stěnu, zázemí se šatnami a sprchami, příjemné posezení ve vybavené klubovně s terasou. Začátečníci mohou využít možnost zapůjčení tenosových raket a míčků.

Tenis pro děti

Dětský tenis je v LTC Velešín provozován v rámci tenisové školy. Trenéři tenisové školy v rámci dětských tenisových tréninků učí všeobecnou i speciální tenisovou přípravu. Tenisová škola je určena všem dětem od 4 let, které mají rády sport a zábavu. Výuka dětí probíhá dle rozpisu tréninků TŠ nebo po domluvě s trenéry formou menších skupinek nebo po domluvě s trenéry i formou individuálních tréninků.

Během letních prázdnin, když neprobíhají organizované tréninky, mají trenéři připraveny 2-3 letní příměstské tenisové tábory/soustředění.

tenisova-skola-2010.jpgresi1.jpgresi2.jpg

Trenérský tým

 • MV

  Mikeš Vladimír

  Trenér II. třídy

  telefon: 603 530 247

 • MR

  Mgr. Rozkošná Alena

  Trenér II. třídy

  telefon: 608 518 832

 • RF

  Rozkošný Filip

  Trenér II. třídy

  telefon: 775 289 288

 • MJ

  Mikeš Josef

  Trenér II. třídy

  telefon: 722 487 652

 • DR

  Dis. Rozkošný Jakub

  Trenér III. třídy

  telefon: 774 207 565