Aktuality

31.8.2021 - START NOVÉ TENISOVÉ SEZONY

Prázdniny jsou u konce a již zítra, tj. 1.9.2021 startuje nová tenisová sezona. Vzhledem k počasí a dalším okolnostem začínáme netradičně již v hale. Těšíme se na Vás!

14.7.2021 - PŘEJEME KRÁSNÉ LÉTO A PRÁZDNINY

18.6.2021 - PŘIJÍMÁME PŘIHLÁŠKY NA TENIS

Individuální lekce o letních prázdninách 2021: 

FORMULÁŘ S PŘIHLÁŠKOU ZDE

Nová sezona 2021/2022, tenisová škola:

FORMULÁŘ S PŘIHLÁŠKOU ZDE

14.5.2021 - VÁŽENÍ RODIČE a ŘEDITELÉ MŠ

V posledních týdnech evidujeme zvýšený zájem o naše služby, čehož si velmi vážíme a je to pro nás skvělá zpětná vazba, že jste spokojeni s našimi službami.

Vzhledem k velké pracovní vytíženosti našich trenérů jsme nuceni pozastavit nábor nových malých tenistů. Jakmile se situace stabilizuje a bude prostor pro další nábor, ozveme se Vám prostřednictím našeho webu a sociálních sítí.

Přejeme Vám hodně zdraví!

Tým TENISDĚTEM.cz

25.4.2021 - (RE)START TENISOVÝCH TRÉNINKŮ!

Po půlroční pauze tu máme opět restart naší tenisové aktivity. Začínáme v úterý 27.4., tréninky budou probíhat stejně jako na podzim na tenisových kurtech v Drslavicích (pondělí, čtvrtek, pátek) a na kurtech Orelského stadionu (úterý, středa).

Těšíme se na Vás!

3.4.2021 - PŘEJEME VŠEM KRÁSNÉ VELIKONOCE
24.12.2020 

29.11.2020 - OPRAŠTE RAKETY, VE ČTVRTEK ZAČÍNÁME!

Konečně jsme se dočkali! Ve čtvrtek 3.12. bude možné dle nových vladních nařízení otevřít krytá sportoviště. Pro nás to znamená, že v tento den restartujeme tenisovou sezonu 2020/2021! Oprašte rakety, očistěte boty od antuky, od poloviny příštího týdne se vidíme v halách PD Drslavice a tělocvičny GJAK UB.

Těšíme se na Vás!

13.11.2020 - PROTIEPIDEMICKÝ SYSTÉM (PES)

Ministerstvo zdravotnictví dnes představilo index rizika PES, který má určovat opatření proti šíření koronaviru. Z tabulky pro rozvolňování vyplývá, že otevření krytých sportovišť odpovídá třetímu stupni rizika (celkem má tabulka 5 stupňů, 1=nejlepší, 5=nejhorší, každý stupeň má pak svoje rozpětí a kalkulace bude probíhat každý den). V tuto chvíli se ČR nachází cca uprostřed 4 stupně. Jak ministr řekl, PES je provázaný s nouzovým stavem.

Pokud by se situace ohledně nákazy nemocí COVID-19 vyvíjela tak, jako tomu bylo v posledním týdnu, dá se předpokladát, že bychom se mohli dočkat za cca 2 týdny třetího stupně - tedy povolení trénovat na krytém sportovišti. Při optimistickém scénáři by mohlo dojít na přelomu listopadu a prosince k obnovení tenisových tréninků v rámci tenisové školy Orel UB. Jedná se pouze o odhad, nicméně konečně víme, za jakých okolností se jaká opatření rozvolní (nebo naopak). Vývoj sledujeme a jakmile budeme vědět více, informujeme Vás.

V mysli zůstaňte pozitivní, covidem negativní!

Tým TENISDĚTEM.cz

11.10.2020 - DRUHÁ VLNA OMEZENÍ

Stejně jako tomu bylo na jaro, i nyní vládní orgány musely přistoupit k omezení v souvislosti s nákazou virem Covid-19. Proto budou od zítřejšího dne po dobu 2 týdnů zavřena všechna vnitřní sportoviště. Nenahrává nám ani fakt, že podzimní počasí udeřilo v celé své kráse a teploty klesly pod 10 stupňů.

Z tohoto důvodu budou tréninky pozastaveny do doby, než bude opět možnost trénovat v krytých prostorech. Doufáme, že se situace brzy stabilizuje, omezení se nebudou nijak zásadně natahovat a my tak budeme moci opět obnovit svoji činnost.

Do té doby Vám přejeme hodně zdraví a síly v této nelehké době.

Tým TENISDĚTEM.cz

4.10.2020 - PŘECHOD DO KRYTÝCH PROSTOR

Od zítřejšího dne - tj. od pondělí 5.10., přecházíme do hal a tělocvičen. Všem rodičům, jejichž děti trénují v rámci denních tréninků tenisové školy, byl rozeslán rozvrh pro zimní období, jehož platnost bude cca půl roku. V úterý využíváme tělocvičny Gymnázia v UB, ostatní dny včetně neděle trénujeme v PD Drslavice. Novinkou v PD je vyřešený problém s akustikou, doba odezvy zvuku je nyní téměř dokonalá, když vezmeme v potaz, že se jedná o sportovní halu. Dnes jsme měli možnost halu vyzkoušet a jsme z výsledku nadšeni. Ostatně od zítřka můžete posoudit sami.

20.9.2020 - REPORT Z 5. ROČNÍKU OREL CHALLENGERU

V sobotu dne 19.9.2020 se na orelských kurtech v Uherském Brodě konal již pátý ročník tenisového turnaje čtyřher Orel Challenger. Turnaje se jako každý rok zúčastnilo 8 hráčů, kteří byli rozděleni do dvou skupin dle jejich výkonnosti a aktuální formy. Turnaj zahájila ředitelka turnaje Barbora Mihlová.

Ve skupině A mezi sebou poměřili síly zkušení hráči, kteří se účastní pravidelně každého ročníku tohohle turnaje - Šimon Bartoš a Monča Mihlová. Dále skupinu doplnili Patrik Persona a Rosťa Mihel.

Do velkého finále o první místo postoupil Patrik Persona a Šimon Bartoš.

Skupinu B obsadili již zkušení hráči - Filip Janík, Markéta Smýkalová a loňský vítěz Tomáš Hruboš. Nováčkem na Orel Challenger ve skupině B byl Roman Matušek, který ukázal své ostré lokty a postoupil společně s Tomem Hrubošem do velkého finále.

Do finále útěchy, tzn. zápas o třetí a čtvrté místo, se dostali dvojice Mihel/Smýkalová a Mihlová/Janík. Byl to dlouhý a napínavý zápas se spoustou shod a výhod, který nakonec skončil stavem 6:3 pro dvojici Mihel/Smýkalová.

Ve velkém finále svedli boj o první a druhé místo dvojice Persona/Matušek a Bartoš/Hruboš. V tomto utkání si vedli lépe Šimon s Tomem a navázali na své úspěchy z minulých ročníků. Šimon tak vyhrál už po třetí a Tom obhájil loňské vítězství.

Proběhlo již tradiční tajné hlasování o nejlepšího hráče turnaje a tím se letos stala Monča Mihlová, které byl udělen pohár s tímto titulem.

Na závěr starosta Orla pan Janík poblahopřál všem hráčům za super výkony. Hráči si odnesli originální medaile a dárkové balíčky. Vítězové získali putovní pohár.

Ráda bych poděkovala všem hráčům za účast na turnaji a hlavně mému muži Rosťovi za další skvělou organizaci turnaje Orel Challenger.

Ředitelka turnaje Barbora Mihlová

FOTOGALERIE Z TURNAJE ZDE

14.9.2020 - 5. ROČNÍK OREL CHALLENGERU!

Tuto sobotu 19.9. se na kurtech Orelského stadionu uskuteční již 5. ročník čtyřhrového turnaje Orel Challenger. Vzhledem k tomu, že se jedná o jubilejní pátý ročník, bude herní pole zpestřeno a pojato jinak, než v minulosti. Pokud budete mít čas a chuť, můžete se na nás přijít podívat, začínáme ve 14:00.

31.8.2020 - NOVÁ SEZONA

Již dnes startuje nová tenisová sezona 2020/2021. V září trénujeme na antukových kurtech v Drslavicích (pondělí, čtvrtek, pátek) a na Orláku (úterý, středa). V průběhu října se v závislosti na počasí přesuneme do krytých prostor PD Drslavice a tělocvičny GJAK v UB.

18.8.2020 - ZHODNOCENÍ TÁBORA

Minulý týden 10.8.-14.8. se uskutečnil tenisový příměstský tábor Drslavice. Celkem se zúčastnilo 18 dětí pod vedením 3 instruktorů TENISDĚTEM.cz. Děti si během týdne měly možnost vyzkoušet tenisové i pohybové cvičení, byly seznámeny se základními teoretickými informacemi související s tenisem. Tábor byl doplněn o celou řadu sportovních i oddychových her. Vzhledem k vysokým teplotám jsme pro děti vytvořili "relax zónu" v prostorách Obecního domu, kde si děti kromě odpočinku měly možnost hrát, malovat nebo sledovat pohádky. V průběhu týdne jsme absolvovali dva výlety (Galaxie-Zlín, Človíčkova stezka-Staré Město) a jeden výšlap do přírody s opékáním špekáčků. Poslední den byl ve znamení tenisového miniturnaje a ocenění všech účastníků a vítězů jednotlivých disciplín, děti si taktéž prověřily své znalosti v tenisovém kvízu. Každý den jsme ve večerních hodinách dávali report z uplynulého dne, celý tábor je možné shlédnout na www.TENISDETEM.cz/TABOR.

Poděkování patří zejména Obci Drslavice za podporu, bez které bychom tábor nemohli realizovat. Velký dík patří Petru Hrubošovi, že se o nás celý týden staral a skvěle nám vařil. Za celý tým lidí, kteří se na táboře podíleli, chci poděkovat Vedoucí tábora, paní učitelce Barboře Mihlové, která tábor výborně zorganizovala a připravila. Naší mladé trenérce Monice Mihlové za kondiční a pohybovou práci s dětmi. Nesmíme zapomenout taky na samotné účastníky tábora a jejich rodiče, bez kterých by to nešlo. DĚKUJEME!

Již teď evidujeme velký zájem o další ročník. Jestliže budou nakloněny okolnosti, bude dostatečný zájem a chuť, budeme se na Vás těšit i příští rok. Veškerou naši aktivitu a práci s dětmi můžete sledovat na www.TENISDETEM.cz.

Tenisový trenér
Rosťa Mihel

4.8.2020 - REPORTY Z TÁBORA

Již příští týden proběhne náš příměstský tenisový tábor Drslavice. Každý den ve večerních hodinách budeme informovat o uplynulém dni prostřednictvím souhrného reportu včetně fotek, sledujte příští týden:

www.TENISDETEM.cz/TABOR

Těšíme se na Vás!

Tým TENISDĚTEM.cz

8.7.2020 - NÁKUP VYBAVENÍ

Nové sportovní vybavení pro zpestření tenisových a kondičních tréninků, výměna starého materiálu za nový. Vybavení využijeme zejména pro náš prázdninový příměstský tábor, poháry a medaile poslouží jako odměna a motivace pro účastníky tábora. Velké poděkování patří Obci Drslavice za poskytnutí finančních prostředků v rámci veřejnoprávní smlouvy! 

2.7.2020 - ROZŠÍŘENÍ KAPACITY TÁBORA

Vzhledem k velkému zájmu o náš příměstský tábor jsme se rozhodli, že jeho kapacitu rozšíříme o 3 místa. V tuto chvíli máme jíž 18 přihlášených účastníků. Těšíme se na Vás 10.8.!

Připomínáme, že tréninky v rámci Tenisové školy Orel UB pokračují nadále i v měsíci červenec. Pro další informace kontaktujte trenéra.

21.6.2020 - TRIČKA PRO DĚTI

Naši nejmenší tenisté - sourozenci Voglovi, v barvách TENISDĚTEM. Velké poděkování patří našim partnerům, zejména Obci Drslavice za poskytnuté finanční prostředky v rámci veřejnoprávní smlouvy. A za profesionální potisk studiu Creativehouse. Děkujeme!

PS: Máte i Vy nějaké foto v tričku TENISDĚTEM? Zašlete nám jej, propagujte, sdílejte.

4.6.2020 - ORELŠTÍ BABYTENISTÉ V BYSTŘICI P.H.

Ve středu 3.6. proběhla dohrávka zápasů v kategorii BABYTENIS a my jsme byli u toho. Naši nejmenší tenisté Orel jednota UB se v Bystřici p. Hostýnem utkali jak s domácím družstvem, tak s družstvem TK Zlín B. Pro některé to byla již druhá sezóna, jiní si naopak odbyli svoji premiéru. Teprve 6letý Sebík Vogl si při svém prvním zápase vybojoval první game v kariéře a bojovným výkonem proti o 2 roky starším a zkušenějším soupeřům ukázal, že se s ním do budoucna musí počítat. Sebíkovi, i všem reprezentantům Orla gratulujeme a přejeme hodně úspěchů v dalších zápasech.

31.5.2020 - LETNÍ PŘÍMĚSTSKÝ TÁBOR

Nyní máme plnou kapacitu letního příměstského tábora! Dále se můžete přihlašovat jako náhradníci. Přihlášeným účastníkům přišel e-mail s informacemi. Více info na www.TENISDETEM.cz/TABOR

28.5.2020 - MARVEL+DC NÁLEPKY

Snažíme se pracovat na zvýšení motivace a zaujetí dětí. Například pro děti do 8 let praktikujeme odměňovací systém, který funguje na bázi plnění jednotlivých úkolů, související především s pohybovými a tenisovými dovednostmi. Za každé splnění úkolu děti odměníme nálepkou, které sbírají do svých sešitků a soutěží tak s ostatními.

Abychom tento systém ještě vylepšili, vyrobili jsme speciální edici nálepek Marvel+DC. Někteří sbírají Pokémony, jiní zase poštovní známky, TENISDĚTEM sbírá nálepky! Mrkněte na ně.

18.5.2020 - LETNÍ KOLEKCE TRIČEK

Letní kolekce triček TENISDĚTEM.cz v modrém a bílém provedení! Více info na www.TENISDETEM.cz/TRICKA-LETO

27.4.2020 - LETNÍ PŘÍMĚSTSKÝ TÁBOR

TENISDĚTEM.cz pořádá v termínu 10.8.-14.8.2020 letní příměstský tábor v Drslavicích - týden plný tenisu, pohybu, výletů a zábavy. Nezávaznou přihlášku a veškeré informace najdete na www.TENISDETEM.cz/TABOR

11.4.2020 - TRÉNINKY ZAČÍNAJÍ

Tenisová škola obnovuje svůj provoz již příští úterý 14.4., kurty jsou připraveny! Těšíme se na Vás a přejeme krásné Velikonoce.

Tým TENISDĚTEM.cz

7.4.2020 - BRZY ZAČNEME

Skvělá zpráva! Včerejší zasedání vlády rozhodlo o zmírnění opatření, které se týká i otevření venkovních tenisových kurtů. Nyní probíhají práce na zprovoznění antukových kurtů v Drslavicích i Uherském Brodě, aby bylo možné opět zahájit provoz tenisové školy v podmínkách, které vláda svým nařízením umožňuje. Předběžný termín obnovení tenisových tréninků je v pondělí 20.4. O dalších podrobnostech Vás budeme informovat. Těšíme se na Vás!

25.3.2020 - PRODLOUŽENÍ ZÁKAZU

Vláda svým nařízením v souvislosti se šířící se nákazou koronavirem prodloužila zákaz volného pohybu do 1.4., tudíž STOPka pokračuje mj. i pro naše tenisové tréninky. Nařízení a omezení jsou pro dobro všech a pevně věříme, že se situace co nejdříve vrátí do normálu, sportoviště se otevřou a my budeme schopni opět 100% fungovat.

Volný čas v karanténě je však možné vyplnit i efektivně - v rámci možností. Nezapomínejte na pravidelný pohyb a cvičení, které lze praktikovat i v domácím prostředí. My pro Vás v tuto chvíli vyrábíme samolepky s naším super-novým logem, ve 2 velikostech a 3 barvách.

23.3.2020 - NAŠE LOGO

TENISDĚTEM.cz má nové logo, a to hned ve dvou variantách! Obě loga již našla svá využití, speciální využití druhého brzy odkryjeme. Loga pro nás vytvořil Marek z mzgraphics.cz, děkujeme.

21.3.2020 - PARTNEŘI

V rubrice Partneři se můžete podívat, s kým spolupracujeme. Hlavními partnery jsou obec Drslavice a sportovní klub Orel jednota Uherský Brod.

19.3.2020 - AKTUALITY

Spouštíme sekci aktuality, kde Vás budeme informovat o naší aktuální činnosti. Chceme poděkovat za podporu a přízeň na sociálních sítích, konkrétně na facebooku máme již přes 200 sledujících a naše promo video má na youtube přes 400 shlédnutí.

22.2.2020 - SPUŠTĚNÍ TENISDĚTEM.cz

Oficiální spuštění a zveřejnění projektu TENISDĚTEM.cz.